Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Wielkiego Postu - 3 marca 2024r.

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dziś po południu o godz. 17.30 Gorzkie Żale , a w piątek Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30. Zachęcamy Parafian do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które rozpoczną się od przyszłej niedzieli. Cały ich program podamy za tydzień, znajdziemy go również na stronie internetowej naszej parafii.

2. Najlepszym owocem czasu nawrócenia i przemiany będzie oczyszczenie serca w sakramencie pokuty i pojednania. Nie odkładajmy tego na ostatnią chwilę! Kapłani każdego dnia służą posługą w konfesjonale.

3. W poniedziałek po Mszy św. o godz.18.00. zapraszamy na nabożeństwo do św. Stanisława Papczyńskiego.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Bractwa św. Józefa w salce parafialnej.

5. W środę o godz. 18.00. Msza św. składkowa oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W pierwszy czwartek miesiąca Msza św. o godz. 18.00 z udziałem Wspólnoty wieczystej Adoracji.

7. W piątek, 8 marca, przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy w tym dniu, ale nie tylko wtedy, o niewiastach. Wyraźmy im naszą życzliwość i nie ustawajmy w modlitwach za nich.

8. W sobotę 9 marca zapraszamy wszystkich na Wieczór Uwielbienia, który rozpoczniemy o godzinie 19.

9. Przypominamy o „Jałmużnie postnej” – czyli zbiórce pieniężnej na rzecz ofiar wojny na Ukrainie, prowadzonej przez nasz parafialny zespół CARITAS. Dar serca można składać do skarbony, która znajduje się pod chórem.

10. Paniom z Koła Różańcowego dziękujemy za przygotowanie naszej świątyni na dzisiejszą Liturgię Eucharystyczną.

11. Kierujemy słowa naszej wdzięczności za składane i wpłacane na konto ofiary, które są przeznaczone na spłatę kredytu związanego z wystrojem prezbiterium naszego kościoła.

12. W dalszym ciągu zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni. Lista z aktualną tabelą wolnych godzin adoracyjnych znajduje się na klęczniku przy obrazie św. Stanisława Papczyńskiego.

13. Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

Please publish modules in offcanvas position.