Ogłoszenia duszpasterskie - V Niedziela Zwykła - 4 luty 2024r.

1. Dziś piąta niedziela w ciągu w roku kościelnego, a zarazem jest to pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Różańca po Mszy św. o godz.10.30.

2. W poniedziałek, z racji na przypadające wspomnienie Świętej Agaty, na Mszach Świętych pobłogosławimy przyniesiony chleb.

3. We wtorek 6.02 spotkanie Bractwa św. Józefa po wieczornej Mszy Św.

4. W środę o godz. 18.00. Msza św. składkowa oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek o godz. 18 Msza Św. z udziałem wspólnoty św. Michała Archanioła.

6. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele Mszę Świętą ze specjalnym nabożeństwem dla chorych będziemy sprawowali o godz. 18.00. Do tego sakramentu przystępują tylko i wyłącznie chorzy. Prosimy o pomoc wszystkim chorym oraz seniorom w dotarciu do naszej świątyni! Do sakramentu chorych przystępujemy w stanie łaski uświęcającej.

7. Paniom z Koła Różańcowego dziękujemy za przygotowanie świątyni na dzisiejszą liturgię Eucharystyczną.

8. W ubiegłym tygodniu w sobotę, zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską. W czasie tegorocznej kolędy przyjęło nas 1206 rodzin, z różnych powodów zastaliśmy 887 zamkniętych drzwi. Dziękujemy za dar wspólnej modlitwy i serdeczną rozmowę. Dziękujemy też za cenne uwagi, które świadczą o zatroskaniu o kształt wspólnoty parafialnej. Dziękujemy za ofiary pieniężne na kościół. Większość parafian wraz z Radą Parafialną wyraziła zdecydowaną akceptację w sprawie przebudowy prezbiterium. Wyrażamy zadowolenie , że zakończone prace zostały przyjęte ze zrozumieniem.

9. Wszystkich dobroczyńców polecamy we Mszy św. odprawianej w każdym tygodniu za parafian. Modlimy się modlitwą brewiarzową również za tych, którzy są daleko od Boga i Kościoła, którzy zamknęli drzwi swoich domów i swoich serc. Niech dobry Bóg opromienia każdy dzień swoją łaską i błogosławieństwem.

Please publish modules in offcanvas position.