Zapraszamy do podjęcia Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu

W naszej parafialnej świątyni od 1998 roku trwa wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. W roku 2023 będziemy przeżywać jubileusz 25-lecia trwania przed Chrystusem Eucharystycznym.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić do włączenia się w stałą adorację, w ustalonych godzinach. Mamy serca pełne próśb, jesteśmy zmęczeni, utrudzeni – oddajmy wszystko Jezusowi, odpoczywajmy u Jego stóp.

Adoracja Najświętszego Sakramentu jest najpiękniejszą modlitwą, nie tylko słowami, ale także ciszą, milczeniem serca. Klęcząc, wpatrujemy się w samego Boga, otwieramy swoją duszę, powierzamy siebie, a wtedy Bóg może spokojnie prowadzić nas przez życie.

Zapraszamy Cię do ofiarowania Panu Jezusowi 1 godziny swojego życia w tygodniu. Można to zrobić wybierając dogodny dzień oraz godzinę swojej obecności w kościele i składając: Deklarację uczestnictwa w Adoracji. Wszelkie informacje u naszych kapłanów oraz na stronie internetowej parafii: www.krolowaapostolow.pl

Zapraszamy Was także w każdy I-czwartek miesiąca na Mszę Świętą o godz. 18.00 - sprawujemy ją modląc się za wszystkich zaangażowanych w dzieło Wieczystej Adoracji oraz w intencjach składanych w księdze adoracyjnej. Po zakończonej Eucharystii - konferencja i wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

Deklaracja do wydrukowania

Please publish modules in offcanvas position.