Ogłoszenia duszpasterskie - III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 23 kwietnia 2023 r.

  1. Dziś w całej Polsce obchodzona jest po raz kolejny Niedziela Biblijna, rozpoczynająca Tydzień Biblijny. Jest to zachęta do lektury Pisma Świętego.
  2. Jutro przypada Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i Diecezji Ełckiej. Zapraszamy na uroczystą procesję z relikwiami św. Wojciecha. Rozpoczęcie uroczystości w kościele Najśw. Serca Jezusowego Nieszporami o godz.17.00. Po Nieszporach procesja do katedry. Następnie Msza św.
  3. W najbliższą niedzielę, 30 kwietnia, przypada czwarta niedziela Wielkanocy, nazywana popularnie Niedzielą Dobrego Pasterza. Będziemy obchodzić ją po raz kolejny jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie. W ten sposób rozpoczniemy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
  4. Za tydzień, w niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku.
  5. W związku z tym, że I Komunia św. w naszej parafii odbędzie się 13 maja, w sobotę w dwóch grupach o godz.10.00 i 12.00, zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych na krótkie spotkanie w  niedzielę 7 maja po Mszy św. o godz. 12.00.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie parafii, a także za wpłaty na konto parafialne na dalsze prace przy prezbiterium.
  7. Dziękujemy Paniom z Koła Różańcowego za przygotowanie świątyni na dzisiejszą Eucharystię.

Please publish modules in offcanvas position.