Ogłoszenia duszpasterskie - XXIX Niedziela Zwykła - 16 października 2022 r.

1. Dziś przypada kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Głównym jej zadaniem jest promocja nauczania Jana Pawła II oraz wspieranie edukacji dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. Dziękujemy za każdy gest życzliwości i wsparcie tej inicjatywy.

2. We wtorek, 18 października, przypada w liturgii święto Świętego Łukasza Ewangelisty. Tego dnia będziemy wspierać modlitwą wszystkich pracowników służby zdrowia.

3. W środę, 19 października, Msza św. składkowa oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a o godz. 19.00 Wieczór Uwielbienia - serdecznie zapraszamy.

4. W sobotę, 22 października, w liturgii będziemy wspominać Świętego Jana Pawła II.

5. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy codziennie do świątyni na nabożeństwo różańcowe na godz.17.30.

6. Koperty z kartkami na wypominki i Mszę składkową są wyłożone pod chórem na stoliku. Prosimy o czytelne wpisywanie imion i nazwisk.

7. Najbliższa niedziela, 23 października, w Kościele będzie niedzielą misyjną. W naszej parafii będziemy gościć przedstawiciela  Kleryckiego Koła Misyjnego z naszego seminarium , diakona Kamila Wielgata. Podczas wystawy i kiermaszu można nabyć literaturę , gadżety oraz produkty pochodzące z krajów misyjnych. Wszelkie ofiary zebrane podczas wystawy i kiermaszu przeznaczone będą na wsparcie misjonarzy pochodzących z naszej diecezji.

8. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone na utrzymanie parafii.

9. Paniom sprzątającym kościół serdecznie dziękujemy.

10. Wszystkim  życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Bożej.  

 

Please publish modules in offcanvas position.