Ogłoszenia duszpasterskie - XXVI Niedziela Zwykła - 25 września 2022 r.

1. Informujemy i równocześnie dzielimy się wielką radością o mianowaniu przez Ojca Świętego Franciszka nowego Biskupa Pomocniczego dla naszej diecezji. Został nim ks. Dariusz Zalewski – proboszcz parafii bł. Karoliny Kózkówny w Ełku. Pamiętajmy o ks. biskupie nominacie w naszej modlitwie. Niech Jezus Chrystus Najwyższy Kapłan prowadzi Go, a Duch Święty umacnia i darzy swoimi Darami.

2. W tym tygodniu w czwartek przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała do którego przygotowujemy się poprzez nowennę po Mszy Świętej o godz. 18.00. Tego dnia Msza Święta w intencji wspólnoty czcicieli św. Michała Archanioła.

3. W naszej parafii trwają rekolekcje ODDANIE 33 – codzienne rozważania od godz. 18.45. W czwartek w ramach rozważań zapraszamy na nabożeństwo pokutne, które przygotuje do skorzystania sakramentu Pokuty i Pojednania.

4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Serdecznie zapraszamy do odprawienia pierwszych pięciu sobót miesiąca wszystkich parafian! Wypełniając potrzebne warunki tego dnia zapraszamy o godz. 9.30 na różaniec prowadzony przez koła różańcowe. w tym czasie będzie możliwość spowiedzi. O godz. 10.00 Msza Święta wynagradzająca , a po niej rozważanie jednej tajemnicy przed Najświętszym Sakramentem zakończone Litanią Loretańską. Matka Boża Fatimska oczekuje naszej modlitwy! Tego też dnia jak zapowiadaliśmy  przed południem ks. Daniel będzie odwiedzał chorych z komunią świętą.

5. Od soboty rozpoczyna się nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci prowadzą różaniec w każdy poniedziałek i czwartek, Wspólnota Domowego Kościoła we wtorek, Odnowa w Duchu Świętym w środę, Czciciele św. Michała Archanioła w piątek, poszczególne róże różańcowe w sobotę.

6. W tym tygodniu odbędą się zapisy dzieci do I Komunii Świętej w kancelarii parafialnej: w poniedziałek od godz. 8.15 do 9.15 i czwartek od godz. 16.00 do 17.00. Rodziców prosimy o przygotowanie metryki chrztu dziecka. Zapisy kandydatów do sakramentu bierzmowania odbywają się do końca września poprzez naszą stronę internetową.

7. Bóg zapłać wszystkim osobom zatroskanym o wygląd i porządek w naszej świątyni. Zapraszamy do pomocy także innych mieszkańców naszej parafii. Sprzątanie kościoła we wrześniu ok godz. 19.15

8. Od piątku w godzinach pracy kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje na Rok Pański 2023

9.Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i dzisiejsze ofiary na tacę, które przeznaczymy na Wyższe Seminarium Duchowne w Ełku.

10.Wszystkim życzymy wiele łask Bożych i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Please publish modules in offcanvas position.