Comiesięczna modlitwa o dar potomstwa w naszej parafii.

W wybraną niedzielę każdego miesiąca, przez cały 2022 rok będziemy modlić się o dar potomstwa dla małżeństw starających się o poczęcie dziecka, jak i za rodziców już oczekujących narodzin potomstwa! Przez modlitwę, obecność i głoszone słowo chcemy okazać wsparcie i towarzyszyć małżeństwom na drodze starań.
 
Coraz więcej małżeństw borykających się z problemem braku potomstwa, znajduje pomoc we wstawiennictwie św. Stanisława Papczyńskiego. 
Na terenie naszej parafii Bóg dokonał cudu ożywienia dziecka zmarłego w łonie matki przez wstawiennictwo św. Stanisława Papczyńskiego.
Św. Stanisław Papczyński jest patronem:
- małżeństw pragnących potomstwa – wielu małżonków mających trudności z poczęciem dziecka po modlitwie do św. Stanisława otrzymuje dar potomstwa.
- rodziców oczekujących narodzin dziecka – matki proszą św. Stanisława o opiekę nad nimi w okresie oczekiwania na narodziny,
a także polecają swoje nienarodzone dzieci, aby przyszły na świat zdrowe i cieszyły się błogosławieństwem Boga; ma to szczególnie miejsce wtedy, kiedy ciąża jest zagrożona, lub gdy są jakiekolwiek komplikacje.
 
 
 
 Najbliższa Msza Święta – 27 lutego, godz. 18.00
 
Pozostałe terminy:
( 20.03. / 24.04. / 22.05. / 19.06. / 24.07. / 21.08. / 25.09. / 3.10. / 27.11. / 18.12) 
 
 organizator
 Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Ełckiej

Please publish modules in offcanvas position.