Ogłoszenia duszpasterskie - UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

 1. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Zmiana tajemnic różańca po Mszy św. o godz. 10.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu przez dzieci po Mszy św. o godz.12.00.
 2. Jutro, 6 czerwca, przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Głównej Patronki Diecezji.
 3. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie do salki katechetycznej wspólnotę dla mężczyzn ,,Bractwo Świętego Józefa”. Zachęcamy mężczyzn do mobilizacji, aby św. Józef prowadził was do świętości.
 4. W czwartek, 9 czerwca, przypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Naszą modlitewną pamięcią pragniemy objąć wszystkich kapłanów i wypraszać im Bożą pomoc oraz łaskę wierności na drodze powołania, jak również wszystkich przygotowujących się do kapłańskiej posługi.
 5. Na nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Serca Pana Jezusa zapraszamy codziennie o godz. 17.40.
 6. W czwartek Msza św. o godz. 18.00. z udziałem wspólnoty św. Michała Archanioła.
 7. W najbliższą niedzielę, 12 czerwca, będziemy obchodzili uroczystość Najświętszej Trójcy.
 8. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Wilna – 25 czerwca, koszt to 200 zł, zapisy w najbliższy wtorek i czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00 w salce katechetycznej. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
 9. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na próbę w środę o godz. 19.00. Spowiedź przed bierzmowaniem w najbliższy piątek o godz. 16.00. Ksiądz Krzysztof zaprasza młodzież do wspólnego wyjścia na Diecezjalny Dzień Młodzieży w najbliższą sobotę. Gromadzimy się przy kościele o godz. 9.00. Zapraszamy młodych do wspólnego przeżycia tego wydarzenia.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na utrzymanie parafii.
 11. Wszystkim życzymy wiele łask Bożych i opieki Matki Bożej w nadchodzącym tygodniu.

 

Please publish modules in offcanvas position.