Ogłoszenia duszpasterskie - XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 CZERWCA 2023 r.

  1. Ciągle trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze. Na nabożeństwo zapraszamy codziennie o godz. 17.40
  1. Wczoraj zamontowano oświetlenie na boczne obrazy: Św. Stanisława Papczyńskiego oraz Jezusa Miłosiernego.
  2. W poniedziałek zapraszamy członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na Mszę św. o godz. 6.15.
  3. W piątek, 23 czerwca, będziemy obchodzili Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
  4. W sobotę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Tę uroczystość rozpoczniemy już wieczorem w piątek Mszą Świętą wigilijną.
  5. Z racji na rozpoczynający się czas urlopowy księży - od jutra kancelaria parafialna czynna we wtorki i piątki w godz. 16.30-17.30. W pilnych sprawach zawsze można zadzwonić, bądź przyjść do zakrystii po każdej Mszy Świętej. 
  6. Za tydzień w niedzielę przy naszej parafii będzie możliwość złożenia ofiar na rzecz Pana Krystiana Wasilewskiego. Od dzieciństwa zmaga się on z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Wraz z żoną i synkiem mieszka na terenie naszego miasta. Od ubiegłego roku podejmuje różnego rodzaju aktywności, by zebrać potrzebne środki na samochód przystosowany do przewozu jego wózka elektrycznego.

Please publish modules in offcanvas position.