33-dniowe rekolekcje oddania życia Matce Bożej

 
33-dniowe rekolekcje oddania życia Matce Bożej w parafii pw. NMP Królowej Apostołów w Ełku
4 września – 7 października
 
Trwają wakacyjne dni, tymczasem przedstawiamy Wam propozycję wejścia w nowy powakacyjny czas - zapraszając Was do uczestnictwa w 33- dniowych rekolekcjach w naszej parafii.
 
DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH ODDANIE33?
Powodów jest wiele. Podamy tylko kilka najważniejszych:
 
 -Przez te rekolekcje bliżej poznasz i bardziej pokochasz Maryję, a to Ci przyniesie wiele łask i błogosławieństw.
 -Przez te rekolekcje dowiesz się czym jest oddanie się Matce Bożej, zrozumiesz dlaczego jest ono tak ważne oraz przygotujesz się duchowo do aktu oddania się. To będzie początek nowego życia.
 -Przez te rekolekcje zaczniesz uczestniczyć w zwycięstwie nad złem, które Bóg obiecał Maryi oraz Jej potomstwu. Oddając się Maryi - pozwolisz, aby mogła się w sposób nieograniczony kochać, wspierać oraz chronić. Każdy z nas tego potrzebuje.
 -Przez te rekolekcje staniesz się w rękach Jezusa i Maryi - narzędziem ratowania dusz Twoich braci i sióstr. Nie ma nic piękniejszego, niż mieć udział w tej wielkiej misji ocalania i ratowania dusz ludzkich.
 -Przez te rekolekcje poznasz tajemnicę Fatimy, tajemnicę dziecięctwa duchowego oraz tajemnicę świętych - poznasz sekret najkrótszej i najpewniejszej drogi do nieba
 -Przez te rekolekcje wejdziesz w doświadczenie bezwarunkowej miłości oraz wielkiego poczucia bezpieczeństwa, które staje się udziałem każdego, kto zaufa do końca Maryi. To Cię uwolni od lęku.
 -Przez te rekolekcje doświadczysz łask, o których będziesz wiedzieć tylko Ty i Bóg. To będzie Twoja osobista historia wielkich rzeczy, które uczyni Ci Wszechmocny. To jest droga PEŁNA ŁASKI.
 
Rekolekcje trwają 33 dni
rozpoczynamy 4 września , a zakończymy je 7 października we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
Poprzez ten czas zapraszamy Was do uczestnictwa w codziennej Mszy Świętej oraz przygotowanym rozważaniu na każdy dzień
18.00 - Msza Święta
18.45-19.15 wspólne rozważanie.
 
Zdarzają się sytuacje że tego dnia nie będziesz mógł być w kościele, różne są sytuacje. Dlatego każdego dnia rozważanie będzie wstawiane na naszej stronie parafialnej w celu osobistej medytacji - www.krolowaapostolow.pl, bądź na stronie www.oddanie33.pl
Czekamy na Was! Już teraz prosimy Was o modlitwę w intencji tego dzieła.
 
 
 
 

Please publish modules in offcanvas position.