Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania 2021/2022

Rozpoczynamy w naszej parafii przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

Informacja do osób chcących przygotowywać się do przyjęcia sakramentu bierzmowania
w parafii NMP Królowej Apostołów w Ełku.

Osoby, które jeszcze nie zapisały się , a chciałyby - można to uczynić  w piątek (24.09) od 16.30 do 17.30 w kancelarii parafialnej lub w najbliższą niedzielę po  Mszach Świętych. (odbiór indeksu i karty zgłoszeniowej). Zapisy do końca września.

3 października – spotykamy się na Mszy Świętej o godz. 18.00, a po niej spotkanie, na którym młodzież dowie się o przydziale do grup formacyjnych, które będą spotykały się raz w miesiącu w sobotę – szczegóły na spotkaniu.

W ramach wyjaśnienia w najbliższą sobotę nie ma żadnego spotkania, póki co trwają zapisy.

Zgłoszenie kandydata pragnącego przygotowywać się do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. <---- kliknij

 

Please publish modules in offcanvas position.